Klikasz i rozmawiasz
Połącz się za darmo
Bez konta na Kosmica
4,92 zł z VAT/min** 
Rozmowa czat
SMS Czat
7,38 zł z VAT/SMS

artykuły doradców

Miłość karmiczna
O miłości karmicznej i nie tylko


Mówi się, że sensem życia jest miłość - jedna z cnót boskich. Pozostałe cnoty to wiara i nadzieja, a ja dodaję do nich jeszcze współczucie. Szczęścia doświadczamy wtedy, kiedy nasze serce przepełnione jest właśnie tymi darami, ale przede wszystkim miłością. Kiedy brakuje wiary pojawia się gniew, złość, pretensje do ludzi, kontrolujemy innych i swój los, łudząc się, że w ten sposób uzyskamy bezpieczeństwo. Gdy przestajemy wierzyć, kończy się nadzieja, ale miłość jest najsilniejsza i gdy jest prawdziwa, nie kończy się nigdy zupełnie jak w piosence Ordonówny: „miłość Ci wszystko wybaczy… miłość tak pięknie tłumaczy i zdradę, i kłamstwo, i grzech”. Stara to piosenka, ale jakże ponadczasowa, niesie ze sobą odwieczną prawdę, że gdy miłość jest prawdziwa, taka z głębi duszy i serca, wybaczyć potrafi wszystko, bo liczy się po prostu miłość, a nie fakt kłamstwa, czy zdrady, czy wypowiedzianych słów, które zraniły duszę. Szczęścia doświadczamy także wtedy, gdy postępujemy i odnosimy się do ludzi łagodnie i z uczuciem, a krytykowanie innych jest nam obce. Wszystko ma swój właściwy czas i przychodzi do nas w odpowiednim momencie.  Czy wiesz, że to co nas spotyka, nie jest przypadkowe, lecz nabiera głębszego sensu? Gdy spotyka Cię miłość od pierwszego wejrzenia, czy rozumiesz to co się właśnie stało?


Uczucie deja vu podpowiada, że byliśmy z kimś w innym wcieleniu. Deja vu to intensywne odczucie, kiedy widzi się człowieka po raz pierwszy, a ma się wrażenie, iż zna się go od wieków, że już kiedyś się go spotkało. Wyczuwa się specyficzną bliskość łącząca osoby, a porozumienie istniejące od samego początku jest tak głębokie, jakby po latach odnalazły się dwie stęsknione dusze. Jedno spojrzenie, niewyjaśniona pamięć „tego głosu” jak we wspomnieniach rozpoznajesz drobne, z pozoru mało znaczące ruchy, gesty, zachowania. Okazuje się, że łączą Was te same miejsca, doświadczenia w dziwnym przebiegu życia, podobne doświadczenia z dzieciństwa, wyjątkowa zgodność cech i dążeń, podobieństwo poglądów i celów życiowych, a nawet czasami zamiłowanie do np.: tej samej marki samochodów, podróży i stylu życia. Okazuje się, że pasujecie do siebie pod każdym względem i w zasadzie nic nie trzeba zmieniać, a jednak miłość karmiczna, chociaż wzajemna, bywa niespełniona z różnych powodów. Nieprzypadkowo spotykamy tych czy innych ludzi w swoim życiu. Dla każdego z nas istnieje przygotowany scenariusz zadań do odrobienia, a los troskliwie szuka sposobności, by na naszej drodze pojawił się partner nadający się do tego celu. Mówi się, że osoby są sobie przeznaczone. Łatwym i szybkim sposobem potwierdzenia relacji karmicznej jest analiza numerologiczna dat urodzenia tych osób. Objawy poszukiwania dusz są widoczne w życiu każdej z nich poprzez niezrozumiałe osamotnienie uczuciowe, nazywane często tęsknotą karmiczną, którą próbuje się zagłuszyć kolejnymi romansami, nałogami (papierosy, alkohol, narkotyki) lub też typową skrajną samotnością, pracoholizmem, twórczością w postaci malarstwa, poezji czy innych form artystycznej działalności jako autoterapii dla swojej umęczonej tęsknotami duszy. Jednak nie dają zadowolenia ani sława, ani pieniądze, ani żadne rozrywki towarzyskie. Jest się głęboko nieszczęśliwym i nie wie się dlaczego. Tęsknota za niespełnioną miłością karmiczną jest zawsze cierpieniem i niestety nie da się jej zamaskować w pozornie udanym życiu lub związku z kimś innym.

 

 

Jeśli masz pytania, które Cię trapią zadzwoń do mnie – czekam na Ciebie.

Rudja

Strona główna
Nastepna »
** Dostawcą usług jest adviqo Polska sp. z o.o. w Szczecinie
* Wszystkie ceny z VAT
Przejdź do mobilnej wersji Kosmica.pl | Najlepsze linki: Stawianie kart | Wróżka | Znaczenie kart | Jasnowidz online | Tarot dzienny
© do ilustracji kart Königsfurt Urania utworzona została reprodukcja za zgodą Königsfurt Urania.
Strona główna | Dołącz do Kosmica | Zaloguj sięPomoc | Wybierz kraj: The Circle PL The Circle DE The Circle UK