Informacje o doradcy
Widok
Oceny
Metody i tematy
Klikasz i rozmawiasz
Połącz się za darmo
Bez konta na Kosmica
4,92 zł z VAT/min** 
Rozmowa czat
SMS Czat
7,38 zł z VAT/SMS
Doradca Agga Soyala Tarot i karty

Agga Soyala

Agga Soyala 5 Od 5 gwiazdek
kod  1204
Niedostępny  


W jej poradach jest szczerość, ciepło, prawda, a także zrozumienie dla drugiego człowieka. Zajmuje się Tarotem i tłumaczeniem snów.
Oferta specjalna: Już teraz pierwsze 10 min. tylko za 0,99 zł/min.
 
4,39 zł/Min*
0,99 zł/Min*
2,99 zł/Min*
0,99 zł/Min*
Ilość ocen
802
Rozmowy
9.703
Znak zodiaku
BykByk

Portret doradcy Agga Soyala

Poleć doradcę na facebooku:
Profil doradcy: Agga Soyala

W rodzinie Aggi Soyali od zawsze interesowano się wszystkim co jest ‘poza’ naszym materialnym światem. Babcia była bardzo religijna i zawsze powtarzała, że są energie wokół nas, że jest coś więcej. Pierwszy raz z kartami Agga Soyala zetknęła się jako nastolatka. Nie był to Tarot, a karty klasyczne z opisami znaczeń. Wróżyła znajomym i rodzinie. Po jakimś czasie pomyślała, że właśnie teraz jest właściwy czas aby zająć się kartami Tarota. Tarot pomógł jej jeszcze dogłębniej zająć się sobą oraz drugim człowiekiem. Dzięki niemu czuje, że jest potrzebna, że może pomóc we wskazaniu właściwej drogi drugiej osobie. Wie, że jest wiele osób, które potrzebują wsparcia oraz rozmowy. Każdy może żyć lepiej, ale nie każdy ma na to siłę, nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Pragnie aby ludzie byli szczęśliwi, aby nie bali się iść do przodu. Dlatego właśnie zajmuje się Tarotem od ok.10 lat i cały czas ją zadziwia. W poradach Aggi Soyali jest szczerość, ciepło, prawda, a także zrozumienie dla drugiego człowieka. Nie ocenia ludzi, każdego traktuje z szacunkiem i zrozumieniem. Przepowiednie są wyczerpujące i konkretne. Agga Soyala specjalizuje się w tematach związanych z pracą, finansami, uczuciami oraz partnerstwem.Metody: Tarot, karty anielskie i wyroczni, tłumaczenie snów. Agga Soyala często prowadzi Poranny maraton porad, podczas którego widzowie zadając jedno konkretne pytanie mogą otrzymać odpowiedzi na najważniejsze życiowe tematy. Wszystkie te odpowiedzi znajdują się w tarocie Aggi. Tarocistka pojawia się również podczas wieczornych programów. Sprawdzalność kontaktów z Agga wielokrotnie potwierdzona została podczas programów na żywo, oraz poprzez opinie widzów i klientów na niejednym forum internetowym. Wśród rund pojawiających się podczas programów z Aggą w Kosmica TV można znaleźć między innymi „Tarot Aggi”, „Karty przeznaczenia”, „Horoskop rodzinny”, Moc przeznaczenia”.Aktualne oceny i opinie klientów

Znaleziono wyników: 369 1  ... 
Ocena rozmowy telefonicznej Sprawdziło się za dwa dni!
Pani Aggusiu widziała Pani rozmowę syna z dziewczyną koło łódki. .. I tak się stało bo za dwa dni w barze spotkał dziewczynę sprzed dwóch lat! Stała w barze wielka łódź jako ozdoba jego a ja miałam aż gesia skórkę. .. Wielki podziw od nas dla Pani Aggusi ;-) To niesamowite bo na plaży nie ma łódzi... a to w barze. ..
, EDUSIA
Ocena rozmowy na czat 100 procentowa trafność !!!
Pani Aggusiu jestem pod wrażeniem , wczoraj nie wierzyłam w to co Pani powiedziała , a jednak się sprawdziło i muszę przyznać , że to naprawdę niesamowite albowiem fakty wskazywały na inny bieg zdarzeń niż ten ,o którym Pani mi powiedziała . A jednak sprawdziło się to co Pani widziała ,po raz kolejny zresztą . Po prostu brak mi słów by opisać Pani ''kunszt'' .Dziękuję:):):)
, baska1234
Ocena rozmowy telefonicznej Niesamowicie trafne porady
Każda wróżba Pani Aggi się sprawdza. To wprost niesamowite !!! Szkoda, że 7 lat temu nie znałam Pani. Moje decyzje byłyby inne a tym samym mniej kłopotów bym teraz miała. Jednak cieszę się, że Panią odnalazłam :) Wskazuje mi Pani drogę, którą mam podążać. Przeżywam teraz radosne chwile a Pani porady nigdy mnie nie zawiodły. Dziękuję za to Pani Aggusiu z całego serca :)
, jamysia121
Ocena rozmowy telefonicznej Znowu się sprawdziło jak zawsze!!!
Tak Pani Aggusiu miałam ból pleców nad morzem i synek tak się zachował jak Pani widziała! Dziękuję za wszystko i pozdrowienia ślę razem z synami i morzem♡
, EDUSIA
Ocena rozmowy na czat Jak zawsze pomoc i ogromna wyrozumiałość
Pani Agga to wspaniała kobieta, która pomaga zawsze. Powracam do niej, bo to jest osoba, która stara się pomóc i jest bardzo ciepła. Polecam, bo jej porady zawsze się sprawdzają.
, kinakarolina
Ocena rozmowy telefonicznej Wielka sprawdzalnosc!!!!!!!!!
Dziękuję Pani Aggusiu za cudowną rozmowę :-) Tak jak Pani widziała z dokładnością co do lat, przedłużono mi umowę w pracy!!! A tak się martwilam... Dziękuję za naszą rozmowę:-) Pozdrawiam z pięknego Bałtyku:-)
, EDUSIA
na stronę: 6 | | |

Metody i tematy

Agga Soyala oferuje Tobie następujące metody doradztwa: Dodatkowe metody:
Główne tematy:
  • Miłość i uczucia
  • Praca i finanse
  • Rodzina i dzieci
  • Dusza i ciało

Portret video
Inni doradcy
** Dostawcą usług jest adviqo Polska sp. z o.o. w Szczecinie
* Wszystkie ceny z VAT
Przejdź do mobilnej wersji Kosmica.pl | Najlepsze linki: Znaczenie kart | Jasnowidz online | Tarot dzienny | Stawianie kart | Wróżka
© do ilustracji kart Königsfurt Urania utworzona została reprodukcja za zgodą Königsfurt Urania.
Strona główna | Dołącz do Kosmica | Zaloguj sięPomoc | Wybierz kraj: The Circle PL The Circle DE The Circle UK