Informacje o doradcy
Widok
Oceny
Metody i tematy
Klikasz i rozmawiasz
Połącz się za darmo
Bez konta na Kosmica
4,92 zł z VAT/min** 
Rozmowa czat
SMS Czat
7,38 zł z VAT/SMS
Doradca Agga Soyala Tarot i karty

Agga Soyala

Agga Soyala 5 Od 5 gwiazdek
kod  1204
Niedostępny  


W jej poradach jest szczerość, ciepło, prawda, a także zrozumienie dla drugiego człowieka. Zajmuje się Tarotem i tłumaczeniem snów.
Oferta specjalna: Już teraz pierwsze 10 min. tylko za 0,99 zł/min.
 
4,39 zł/Min*
0,99 zł/Min*
2,99 zł/Min*
0,99 zł/Min*
Ilość ocen
693
Rozmowy
9.143
Znak zodiaku
BykByk

Portret doradcy Agga Soyala

Poleć doradcę na facebooku:
Profil doradcy: Agga Soyala

W rodzinie Aggi Soyali od zawsze interesowano się wszystkim co jest ‘poza’ naszym materialnym światem. Babcia była bardzo religijna i zawsze powtarzała, że są energie wokół nas, że jest coś więcej. Pierwszy raz z kartami Agga Soyala zetknęła się jako nastolatka. Nie był to Tarot, a karty klasyczne z opisami znaczeń. Wróżyła znajomym i rodzinie. Po jakimś czasie pomyślała, że właśnie teraz jest właściwy czas aby zająć się kartami Tarota. Tarot pomógł jej jeszcze dogłębniej zająć się sobą oraz drugim człowiekiem. Dzięki niemu czuje, że jest potrzebna, że może pomóc we wskazaniu właściwej drogi drugiej osobie. Wie, że jest wiele osób, które potrzebują wsparcia oraz rozmowy. Każdy może żyć lepiej, ale nie każdy ma na to siłę, nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Pragnie aby ludzie byli szczęśliwi, aby nie bali się iść do przodu. Dlatego właśnie zajmuje się Tarotem od ok.10 lat i cały czas ją zadziwia. W poradach Aggi Soyali jest szczerość, ciepło, prawda, a także zrozumienie dla drugiego człowieka. Nie ocenia ludzi, każdego traktuje z szacunkiem i zrozumieniem. Przepowiednie są wyczerpujące i konkretne. Agga Soyala specjalizuje się w tematach związanych z pracą, finansami, uczuciami oraz partnerstwem.Metody: Tarot, karty anielskie i wyroczni, tłumaczenie snów. Agga Soyala często prowadzi Poranny maraton porad, podczas którego widzowie zadając jedno konkretne pytanie mogą otrzymać odpowiedzi na najważniejsze życiowe tematy. Wszystkie te odpowiedzi znajdują się w tarocie Aggi. Tarocistka pojawia się również podczas wieczornych programów. Sprawdzalność kontaktów z Agga wielokrotnie potwierdzona została podczas programów na żywo, oraz poprzez opinie widzów i klientów na niejednym forum internetowym. Wśród rund pojawiających się podczas programów z Aggą w Kosmica TV można znaleźć między innymi „Tarot Aggi”, „Karty przeznaczenia”, „Horoskop rodzinny”, Moc przeznaczenia”.Aktualne oceny i opinie klientów

Znaleziono wyników: 300 1  ... 
Ocena rozmowy telefonicznej Wspaniała wróżka
Rozmowa z Panią Aggą jest dawką optymizmu i magicznym czasem, który odmienia nasze życie na lepsze. Pani Aggusia jest jak cudowny zegarmistrz, który zatrzymuje czasomierz i uruchamia go po to, aby odmierzał tylko dobry czas. Niesamowicie cudowna wróżka, której przepowiednie zawsze się sprawdzają. Polecam gorąco TĄ wspaniałą wróżkę. Pozdrawiam Pani Aggusiu :)
, jamysia121
Ocena rozmowy telefonicznej Dziękuję za tą radość, którą Pani wnosi ...
Pani Aggusiu dziękuję, że Pani jest :) Zawsze powracam i tęsknię gdy Pani nie ma i czekam :) Każdemu Panią polecam :) Pani sklepik jest cudowny a talizmany magiczne :) Pozdrawiam z rodzinką :)
, EDUSIA
Ocena rozmowy telefonicznej REWELACJA
Bardzo miła rozmowa, ocena sytuacji teraźniejszej zgodna w 100%, a przyszłość? z tym muszę poczekać, ale wierzę, że będzie tak ja powiedziała Pani Agga.
, renata74
Ocena rozmowy telefonicznej Miłość, rodzina, finanse.
Pani Agusiu, bardzo dziękuję za dzisiejszą rozmowę. To już drugi raz , kiedy miałam przyjemność z Panią rozmawiać. Mam nadzieję, że wszystko się spełni jak ostatnim razem. Pozdrawiam. Magdalena
, magdalenabiala_930818
Ocena rozmowy telefonicznej Miłość
Pozytywnie, miło... dziękuję i mam nadzieje, że wszystko się ułoży z pomocą Pani. Pozdrawiam
, justix86
Ocena rozmowy telefonicznej Pani Agguniu dziękuję!!!!!!!!!!
Pani Aggusiu jestem pełna podziwu dla Pani, nie mam słów ;) Kolejna wróżba się sprawdziła :) Dwa lata temu wyszły rozmowy tych dwóch osób co wydawało się nierealne! I za chwilkę była jedna a wczoraj mimo tego, że u mnie często czas się dłuży, druga! To niesamowite... Zawsze wszystko co Pani powie to się spełnia :) Warto czekać a wtedy aż gęsia skórka się pojawia bo w myślach zaraz jest pani i Pani słowa :)
, EDUSIA
na stronę: 6 | | |

Metody i tematy

Agga Soyala oferuje Tobie następujące metody doradztwa: Dodatkowe metody:
Główne tematy:
  • Miłość i uczucia
  • Praca i finanse
  • Rodzina i dzieci
  • Dusza i ciało

Inni doradcy
** Dostawcą usług jest adviqo Polska sp. z o.o. w Szczecinie
* Wszystkie ceny z VAT
Przejdź do mobilnej wersji Kosmica.pl | Najlepsze linki: Znaczenie kart | Jasnowidz online | Tarot dzienny | Stawianie kart | Wróżka
© do ilustracji kart Königsfurt Urania utworzona została reprodukcja za zgodą Königsfurt Urania.
Strona główna | Dołącz do Kosmica | Zaloguj sięPomoc | Wybierz kraj: The Circle PL The Circle DE The Circle UK