Informacje o doradcy
Widok
Oceny
Metody i tematy
Klikasz i rozmawiasz
Połącz się za darmo
Bez konta na Kosmica
4,92 zł z VAT/min** 
Rozmowa czat
SMS Czat
7,38 zł z VAT/SMS
Doradca Agga Soyala Tarot i karty

Agga Soyala

Agga Soyala 5 Od 5 gwiazdek
kod  1204
Teraz wolny  


W jej poradach jest szczerość, ciepło, prawda, a także zrozumienie dla drugiego człowieka. Zajmuje się Tarotem i tłumaczeniem snów.
Oferta specjalna: Już teraz pierwsze 10 min. tylko za 0,99 zł/min.
 
4,39 zł/Min*
0,99 zł/Min*
2,99 zł/Min*
0,99 zł/Min*
Ilość ocen
825
Rozmowy
9.803
Znak zodiaku
BykByk

Portret doradcy Agga Soyala

Poleć doradcę na facebooku:
Profil doradcy: Agga Soyala

W rodzinie Aggi Soyali od zawsze interesowano się wszystkim co jest ‘poza’ naszym materialnym światem. Babcia była bardzo religijna i zawsze powtarzała, że są energie wokół nas, że jest coś więcej. Pierwszy raz z kartami Agga Soyala zetknęła się jako nastolatka. Nie był to Tarot, a karty klasyczne z opisami znaczeń. Wróżyła znajomym i rodzinie. Po jakimś czasie pomyślała, że właśnie teraz jest właściwy czas aby zająć się kartami Tarota. Tarot pomógł jej jeszcze dogłębniej zająć się sobą oraz drugim człowiekiem. Dzięki niemu czuje, że jest potrzebna, że może pomóc we wskazaniu właściwej drogi drugiej osobie. Wie, że jest wiele osób, które potrzebują wsparcia oraz rozmowy. Każdy może żyć lepiej, ale nie każdy ma na to siłę, nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Pragnie aby ludzie byli szczęśliwi, aby nie bali się iść do przodu. Dlatego właśnie zajmuje się Tarotem od ok.10 lat i cały czas ją zadziwia. W poradach Aggi Soyali jest szczerość, ciepło, prawda, a także zrozumienie dla drugiego człowieka. Nie ocenia ludzi, każdego traktuje z szacunkiem i zrozumieniem. Przepowiednie są wyczerpujące i konkretne. Agga Soyala specjalizuje się w tematach związanych z pracą, finansami, uczuciami oraz partnerstwem.Metody: Tarot, karty anielskie i wyroczni, tłumaczenie snów. Agga Soyala często prowadzi Poranny maraton porad, podczas którego widzowie zadając jedno konkretne pytanie mogą otrzymać odpowiedzi na najważniejsze życiowe tematy. Wszystkie te odpowiedzi znajdują się w tarocie Aggi. Tarocistka pojawia się również podczas wieczornych programów. Sprawdzalność kontaktów z Agga wielokrotnie potwierdzona została podczas programów na żywo, oraz poprzez opinie widzów i klientów na niejednym forum internetowym. Wśród rund pojawiających się podczas programów z Aggą w Kosmica TV można znaleźć między innymi „Tarot Aggi”, „Karty przeznaczenia”, „Horoskop rodzinny”, Moc przeznaczenia”.Aktualne oceny i opinie klientów

Znaleziono wyników: 387 1  ... 
Ocena rozmowy telefonicznej Wprost niesamowita wróżka :)
To, że Pani Agga jest wspaniałą wróżką,że wprost niesamowicie czyta karty Tarota, że wróżby się spełniają, dużo tutaj już napisano. Chciałam podziękować Pani Agguni za Talizman na polepszenie sytuacji finansowej. Działa wspaniale :) Kiedyś miałam kłopoty finansowe. Od czasu, kiedy mam Talizman moja sytuacja znacznie się poprawiła. Dzieją się takie rzeczy, że teraz zawsze w portfelu pieniądze mam. Fantastyczne jest działanie tego Talizmanu :) Razem z rytuałem, który Pani przeprowadziła, napłynęła do mnie piękna energia i dobre czasy :)Bardzo dziękuję Pani Aggusiu :) :) :)
, jamysia121
Ocena rozmowy telefonicznej cudowna wróżka j
od roku rozmawiam Z Panią Aggą i jestem pełna podziwu dla jej umiejętności , posiada niezwykły dar :)
, ewabuczka20
Ocena rozmowy telefonicznej Cieszę się nową figurą ♥
Droga Pani Aggusiu po tylu miesiącach noszenia kamienia i bransoletek dopiero dzisiaj uświadomiłam sobie po przeczytaniu ich działaniu dlaczego każdego dnia w pracy i to w podobnych godz pędze do wc...Działają też na wyproznianie i przemianę materii!!! W pracy się uśmiechają i mam mnóstwo komplementów odnośnie zgubionych kg!!!!! Nie mam słów na podziękowania dla PANI♥
, EDUSIA
Ocena rozmowy telefonicznej Magiczne Rytuały
Czytam i słyszę od innych osób, że Pani rytuały tak mocno działają i pomagają. Dzisiaj zamówiłam u Pani Aggusi rytuał:-) Wiem, że kolejka jest długa i muszę czekać cierpliwie ale wie też, że warto! Mój jest magiczny;-) Pani Agguniu bardzo dziękuję :-)
, EDUSIA
Ocena rozmowy telefonicznej Syn bardzo dziękuje za taką trafność kpn...
Pani Aggusiu powiedziała Pani, że syn kupi auto niebieskie wtorek - środa, że pojedzie z dziadkiem nie z ojcem, silnik sprawdzić i trochę sprzeczki będzie a z ceny opuści im od 200 zł. Dzisiaj już wraca z moim tatą niebieskim samochodem, 400 zł utargowali, mój tata przy negocjacji się spierał i troszkę gdy zabłądzili był też nerwowy a silnik ma być wyczyszczony, ogólny stan super!!!
, EDUSIA
Ocena rozmowy telefonicznej RYTUAŁ
Bardzo dziękuję za rytuał miłosny:-) Niemożliwe stało się możliwe aż ciężko uwierzyć ale taka jest prawda. Mężczyzna, ktorego Kocham nareszcie wyznał mi miłość a tyle czekałam. Teraz wiem, że RYTUAŁ bardzo mi pomógł a Pani TAROT nigdy się nie myli.
, Dotka12
na stronę: 6 | | |

Metody i tematy

Agga Soyala oferuje Tobie następujące metody doradztwa: Dodatkowe metody:
Główne tematy:
  • Miłość i uczucia
  • Praca i finanse
  • Rodzina i dzieci
  • Dusza i ciało

Portret video
Inni doradcy
** Dostawcą usług jest adviqo Polska sp. z o.o. w Szczecinie
* Wszystkie ceny z VAT
Przejdź do mobilnej wersji Kosmica.pl | Najlepsze linki: Znaczenie kart | Jasnowidz online | Tarot dzienny | Stawianie kart | Wróżka
© do ilustracji kart Königsfurt Urania utworzona została reprodukcja za zgodą Königsfurt Urania.
Strona główna | Dołącz do Kosmica | Zaloguj sięPomoc | Wybierz kraj: The Circle PL The Circle DE The Circle UK